Jesteśmy dostępni na całym świecie.

Knut Oppermann

Prezes Zarządu

E-Mail: k.oppermann@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-33

Claudia Wilke

Prezes Zarządu

E-Mail: c.wilke@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-23

Katja Sattler

Prezes Zarządu

E-Mail: k.sattler@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-50

Manuela Krannich

Manuela Krannich

Prezes Zarządu

E-Mail: m.krannich@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-45

thorsten weinmann

Thorsten Weinmann

Kierownik Projektu i Sprzedaży

E-Mail: t.weinmann@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-11

Dominika Grzechza

Kierownik Controlling, Sprzedaż Polska

E-Mail: d.grzechza@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-15

Paul Frick

Kierownik Realizacji Zamówień

E-Mail: p.frick@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-69

Kerstin Jaenchen

Kierownik Zakupów

E-Mail: k.jaenchen@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-60

Jörn Fischer

Kierownik Serwisu

E-Mail: j.fischer@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-30

vivien maenz

Vivien Maenz

Kierownik Realizacji Zamówień na Serwis i Części Zamienne

E-Mail: v.maenz@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-21

Michael Paternoga

Kierownik Produkcji

E-Mail: m.paternoga@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-30

Klaus Gruner

Kierownik Rozwoju Maszyn Specjalnych

E-Mail: k.gruner@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-40

Mark Müller

Kierownik Rozwoju Oprogramowania

E-Mail: m.mueller@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-40

manuel lauterbach

Manuel Lauterbach

Zastępca Kierownika Rozwoju Oprogramowania

E-Mail: m.lauterbach@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-85

Carsten Röhling

Kierownik Informatyki, Projektowania Elektrycznego i Dokumentacji technicznej

E-Mail: c.roehling@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-35

Jens-Uwe Schneider

Kierownik Konstrukcji Mechanicznej

E-Mail: u.schneider@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-37

Gero Nehm

Kierownik Przygotowania Pracy Mechaniki

E-Mail: g.nehm@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-34

velimir bostjancic

Velimir Bostjancic

Kierownik Warsztatu

E-Mail: v.bostjancic@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-65

Carlos Merle

Biuro Ameryka Łacińska i Południowa

E-Mail: c.merle@vision-tec.de
Tel.: +54 (0)11 48473723
Mobil: +54 (0)911 61714151

Ignacio Merle

Biuro Ameryka Łacińska i Południowa

E-Mail: i.merle@vision-tec.de
Tel.: +54 (0)11 48473723
Mobil: +54 (0)911 56006284

taha uysal

Taha Selman Uysal

Biuro Turcja/MENA

E-Mail: taha.u@noks.com.tr
Tel.: +90 312 2216660
Mobil: +90 542 4230168

axel ternéus

Axel Ternéus

Biuro Państw Skandynawskich/Bałtyckich

E-Mail: scandinavia@vision-tec.de
Tel.: +46 (0)431 20017
Mobil: +46 (0)722 402431

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
I Accept