Dünya çapında sizinleyiz.

Knut Oppermann

Genel Müdür

E-Mail: k.oppermann@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-33

Claudia Wilke

Genel Müdür

E-Mail: c.wilke@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-23

Katja Sattler

Muhasebe Direktörü, Vekil

E-Mail: k.sattler@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-50

Manuela Krannich

Manuela Krannich

Yönetici Asistanı    

E-Mail: m.krannich@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-45

Thorsten Weinmann

Satış ve Projeler Direktörü

E-Mail: t.weinmann@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-00

Dominika Grzechza

Muhasebe Direktörü, Polonya Satış

E-Mail: d.grzechza@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-15

Paul Frick

Sipariş Yönetim Direktörü

E-Mail: p.frick@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-69

Kerstin Jaenchen

Satın Alma Direktörü

E-Mail: k.jaenchen@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-60

Jörn Fischer

Servis Direktörü

E-Mail: j.fischer@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-30

Vivien Maenz

Ticari Hizmetler Direktörü

E-Mail: v.maenz@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-21

Michael Paternoga

Elektrik Atölye Direktörü

E-Mail: m.paternoga@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-30

Klaus Gruner

Özel Makineler Geliştirme Direktörü

E-Mail: k.gruner@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-40

Mark Müller

Yazılım Geliştirme Direktörü

E-Mail: m.mueller@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-40

Carsten Röhling

IT, E-CAD ve TD Direktörü

E-Mail: c.roehling@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-35

Jens-Uwe Schneider

Mühendislik Müdürü

E-Mail: u.schneider@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-37

Gero Nehm

Atölye Müdürü

E-Mail: g.nehm@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-34

Carlos Merle

Latin ve Güney Amerika Ofisi

E-Mail: c.merle@vision-tec.de
Tel.: +54 (0)11 48473723
Mobil: +54 (0)911 61714151

Ignacio Merle

Latin ve Güney Amerika Ofisi

E-Mail: i.merle@vision-tec.de
Tel.: +54 (0)11 48473723
Mobil: +54 (0)911 56006284

taha uysal

Taha Selman Uysal

Türkiye/MENA Ofisi

E-Mail: mena@vision-tec.de
Tel.: +90 312 2216660
Mobil: +90 542 4230168