Dünya çapında sizinleyiz.

Knut Oppermann

Genel Müdür / Teknoloji

E-Mail: k.oppermann@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-33

Claudia Wilke

Genel Müdür / Dağıtım

E-Mail: c.wilke@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-23

Katja Sattler

Genel Müdür / Finans

E-Mail: k.sattler@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-50

Manuela Krannich

Manuela Krannich

Genel Müdür / Yönetim

E-Mail: m.krannich@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-45

Dominika Grzechza

Muhasebe Direktörü, Polonya Satış

E-Mail: d.grzechza@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-15

Mathias Hommel

Satın Alma Direktörü

E-Mail: m.hommel@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-61

Jörn Fischer

Servis Direktörü

E-Mail: j.fischer@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-30

vivien maenz

Vivien Maenz

Ticari Hizmetler Direktörü

E-Mail: v.maenz@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-21

Michael Paternoga

Üretim Müdürü

E-Mail: m.paternoga@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-59

Klaus Gruner

Özel Makineler Geliştirme Direktörü

E-Mail: k.gruner@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-41

Mark Müller

Yazılım Geliştirme Direktörü

E-Mail: m.mueller@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-40

Carsten Röhling

IT, E-CAD ve TD Direktörü

E-Mail: c.roehling@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-35

Annika Merz

Mühendislik Müdürü

E-Mail: u.schneider@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-39

Velimir Bostjancic

Mekanik Atölye Başkanı

E-Mail: v.bostjancic@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-65

Alexander Döring

Kalite Güvence ve Elektrik Atölyesi Başkanı

E-Mail: a.doering@vision-tec.de
Tel.: +49 (0)561 979800-57

Carlos Merle

Latin ve Güney Amerika Ofisi

E-Mail: c.merle@vision-tec.de
Tel.: +54 (0)11 77147925
Mobil: +54 (0)911 61714151

Ignacio Merle

Latin ve Güney Amerika Ofisi

E-Mail: i.merle@vision-tec.de
Tel.: +54 (0)11 77147925
Mobil: +54 (0)911 56006284

ralph viskaal

Ralph Viskaal

Satış BeNeLux

E-Mail: r.viskaal@vision-tec.de
Mobil: +31 (0)6 24985772

hakan kocabicak

Taha Selman Uysal

Türkiye/MENA Ofisi

E-Mail: mena@vision-tec.de
Tel.: +90 312 2216660
Mobil: +90 (0)538 9460959

Google Maps

Mit dem Laden der Karte akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Google.
Mehr erfahren

Karte laden